GaLaBau 2016 – nejzelenější místo Evropy

Od 14. do 17. září se norimberské veletržní centrum Messepark stane místem konání 22. ročníku největšího evropského veletrhu zaměřeného na realizaci a údržbu veřejné a soukromé zeleně. Své výrobky, technologie a služby spojené ze zeleným sektorem zde představí ve 13 halách přes 1400 vystavovatelů z celého věta. Organizátoři předpokládají, že v rámci čtyř výstavních dnů zavítá na veletrh přes 67 000 návštěvníků.

Mezinárodní veletrh GaLaBau je svojí koncepcí, výstavnickým záběrem a mezinárodní účastí vystavovatelů i návštěvníků považován za největší výstavní akci tohoto druhu v Evropě. Letošní ročník se koná pod záštitou Bundesverband für Garden-, Landschafts- und Sportplatzbau (BGL, Národní asociace sdružující realizátory zahrad, sportovních hřišť a krajináře.

 

Široký výstavnický záběr

Široký výstavnický záběr zahrnuje komplexní nabídku produktů a služeb spojených s návrhy, realizacemi a údržbou veřejné a soukromé zeleně – od veřejných parků a prostranství přes soukromé zahrady, až po golfová pole a dětská hřiště. Pro lepší orientaci návštěvníků jsou vystavovatelé zařazeny podle svého zaměření do následujících kategorii:

– stavební materiály, stroje a zařízení

– údržba strojů a zařízení

– doprava

– rostliny a semena

– městský urbanismus

– dětská a sportovní hřiště, oddychové aktivity

– výstavba a údržba golfových hřišť

– ochrana životního prostředí (recyklace, likvidace)

– stavba, sklady

– organizace, administrativa, servis, asociace

 

 

Novinka letošního ročníku

Jednou z novinek letošního ročníku veletrhu je Garten[T]Räume (Zahrada snů). Členové z asociace BGL představí na ploše přesahující 2000 m2 nové trendy v oblasti navrhování veřejných prostranstvích. K příjemné a praktické návštěvě veletrhu zajisté přispěje možnost stáhnutí aplikace, díky které budou uživatelé mobilního operačního systému iOS 8 a Aneroid 4.0.3 informováni o novinkách a programu veletrhu včetně portfolia vystavujících firem.

 

Bohatý doprovodný program

Organizátoři mezinárodního veletrhu GaLaBau připravili pro návštěvníky výstavy bohatý doprovodný program. Kromě odborných přednášek a seminářů to jsou především názorné ukázky strojů a zařízení. Speciální přehlídkou s příznačným názvem Pohyb v parku se v Norimberku představí Spolkový svaz výrobců herních prvků pro hřiště a volnočasových zařízení. Návštěvnicky velice oblíbené jsou ukázky stromolezectví. V rámci veletrhu rovněž proběhne soutěž zahradních a krajinných architektů pro nominaci na světový šampionát pořádaný v následujícím roce v Abu Dhabi.

 

Bližší informace o konání veletrhu naleznete na www.  galabau-messe.com

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down