21.07.2016 | 11:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Fóliovník ušijí zákazníkovi na míru s dodávkou na klíč

Polská společnost Agro-Sur oslaví příští rok dvacáté výročí od svého založení. Spolupráce s firmou Pasič jí v tuzemsku otevřela dveře k českým zahradníkům, kteří mohou jejím prostřednictvím zmodernizovat své kryté pěstební plochy nebo si objednat kvalitní fóliovníky či skleníky na míru s nejmodernějšími technologiemi pro řízení klimatu, samozřejmostí je kompletní vnitřní vybavení.

Tajemstvím úspěchu firmy je podle jejího ředitele Wojciecha Surowiece kompletní zakázka na klíč – od projektu stavby se zohledněním místních klimatických podmínek přes montáž po kvalitní servis. Zákazníkům nabízí kromě nejžádanějších fóliových bloků s dvojitou nafukovanou fólií rovněž výstavbu skleníků typu Venlo, fóliových tunelů nebo zahradnických center včetně vybavení, jako jsou pěstební stoly, závěsné systémy nad stoly, závlahové mosty, vytápění, clony a automatické ovladače klimatu. Kromě zahradnických staveb nejsou výjimkou ani stavby pro zvířata, pracovníci firmy Agro-Sur realizovali například fóliovník pro pštrosy, příp. pro uskladnění materiálu a vozového parku.

Sídlo společnosti Agro-Sur je nedaleko českých hranic v polském Rogoźniku, zhruba hodinu jízdy autem od Ostravy, což je velmi výhodné z hlediska dopravy do České republiky. Kromě mnoha staveb v Polsku se díky spolupráci s firmou Pasič od roku 2003 podařilo realizovat v tuzemsku již stovky staveb. Obchodníkem a technickým poradcem pro Českou republiku je Mgr. Ing. Radosław Radomski, se kterým se domluvíte česky, nebo můžete kontaktovat Ing. Petra Šamárka z firmy Pasič.*

Celý článek naleznete v časopisu Zahradnictví č. 7/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

Komentáře k článku

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down