Fólie pro profesionály – fólie Sun Selector Blue

Profesionální fólie firmy Ginegar - Sun Selector Clear zaujala významné místo na našem trhu pro vysoké užitkové vlastnosti a mimořádně dlouhou trvanlivost.

Životnost, až 8 let, kterou dosáhla u produkčních fóliovníků našeho zahradnictví, se dá těžko srovnat s dalšími fóliemi, které jsou dostupné na našem trhu.
Po dvou letech testování uvádíme na trh novou barevnou folii v modré barvě pod obchodním názvem Sun
Selector Blue Antivirus. Přísady a barviva v materiálu snižují a redukují výskyt množství škodlivého hmyzu. Největší útlum byl zaznamenán u třásněnek a mšic, omezení výskytu bylo i u molic a svilušek.Fólie nezamezí náletu škodlivého hmyzu, ale v následujících generacích silně omezuje jeho vývoj a sníží tím potřebu chemických prostředků na minimum, čímž přispívá k ochraně životního prostředí.
Podle údajů výrobce, fólie rovněž snižuje rozvoj plísně šedé a okurkové. Modrá barva způsobuje, že část světla, která je pro rostliny méně přijatelná, je přeměněna na vlnovou délku, kterou rostliny lépe využívají k fotosyntéze.
Fólie je určena nejen pro profesionály, pro které byla odborníky vyvinuta, ale prostřednictvím naší firmy je dostupná i široké zahrádkářské veřejnosti. Svou dlouhou životností snižuje pracnost každoročního obměňováni folie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *