03.06.2021 | 02:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

FlowerTrials® představí květinové novinky on-line

Koronavirová pandemie přiměla pořadatele FlowerTrials uspořádat digitální verzi této tradiční květinářské akce, během níž představují špičkové novinky ve šlechtění balkonových a záhonových květin. Pěstitelé, velkoobchodníci, maloobchodníci a všichni milovníci květin mohou ve 24. týdnu zasednout ke svým počítačům a obdivovat nově vyšlechtěné rostliny.

Studio FlowerTrials® bude vysílat živě od 15. do  17. června od 15:30 do 17:00 a posluchači se mohou těšit na rozhovory, spoty i živé prezentace rostlin. Pořadem bude provázet nizozemská televizní moderátorka Marit van Bohemen, která bude diskutovat s hosty o aktuálních trendech a květinářských tématech. Zúčastněné společnosti předvedou své nové odrůdy třemi různými způsoby: živě ve studiu během rozhovoru s Marit, živě ze svých vlastních skleníků nebo prostřednictvím produktového videa speciálně upraveného pro tuto příležitost.

Dominantní částí programu bude představení nových balkonových a záhonových rostlin. Odborníci z květinářského oboru se s posluchači podělí o své postřehy a zkušenosti s aktuálními trendy a souvisejícími tématy.
Sally van der Horst, generální tajemnice Fleuroselect, vysvětluje: „Momentálně jsme v poslední fázi dokončování programu. Podrobný harmonogram bude zveřejněn na webových stránkách FlowerTrials® před akcí. Stejně jako během klasických FlowerTrials® ukážeme pestrou škálu rostlin a diváci se mohou těšit na zajímavé prezentace. “*

Registraci do studia FlowerTrials® lze provést prostřednictvím webových stránek www.flowertrials.com.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down