09.07.2021 | 05:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Floria Léto promění výstaviště ve Zvířecí říši v květinách

Na kroměřížském výstavišti proběhne od 6. do 8. srpna již 45. ročník celostátní výstavy nejen pro všechny zahradníky a zahrádkáře – Floria Léto 2021. Návštěvníci nakoupí vše potřebné pro dům a zahradu. Desítky českých i zahraničních prodejců nabídnou okrasné rostliny, bylinky, zeleninu, zahradní nářadí či řemeslné výrobky.

I letos floristé připraví velkolepou květinovou expozici. Přední čeští floristé Vojtěch Zahradník a Jarmila a Petra Pejpalovy si letos zvolili téma Zvířecí říše v květech. Po celém výstavišti bude umístěno několik nadživotních květinových ztvárnění papouška, motýla, krtka či zubra.

Kromě květinového aranžmá se mohou návštěvníci těšit na prodejní výstavu kaktusů, expozici sukulentů, či výstavu drobného zvířectva a okrasného ptactva. Nejen mužskou část návštěvníků zaujme výstava moderní i historické zemědělské techniky a pro malé zahradníky bude otevřen unikátní Dětský svět, který nabízí desítky venkovních i vnitřních zábavních atrakcí.

Otevřeny budou obě výstavištní restaurace i mnoho občerstvovacích stánků. Komfort návštěvníkům zajistí i parkovací plocha pro více než dva tisíce automobilů.

Po celou dobu výstavy je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný a hudební program. Vystoupí Veselá trojka, dechová hudba Bludověnka, Pavel Roth a další.

Více informací o akci na: www.vystavistekromeriz.cz/akce/floria-leto-2021

*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down