10.05.2023 | 12:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Festival Miss Agro 2023

Deset krásných finalistek bude v rámci festivalu bojovat o v pořadí již třiadvacátý titul Miss Agro 2023. Dívky se na pódiu představí během dne v několika různých vstupech. Čeká je rozhovor s moderátory, volná disciplína nebo závěrečné defilé v šatech.

Akce se koná na půdě České zemědělské univerzity v Praze v prostorách vedle Kruhové haly. Festival je už po generace organizován studenty a absolventy České zemědělské univerzity v Praze, kteří tak prezentují, jak výjimečnými schopnostmi a dovednostmi právě studenti této univerzity disponují.

Akce je rozdělena na dvě hlavní části. První částí je volba titulů Miss a Strong Man České zemědělské univerzity. Druhou částí pak hudební festival s bohatým doprovodným programem, v rámci kterého dlouhodobě vystupují přední kapely české a slovenské populární hudby.

Zároveň odstartovalo hlasování v kategorii Miss iZUN 2023. Která dívka získá titul čtenářů Univerzitních novin ČZU iZUN.eu? V jediné divácké kategorii můžete hlasovat až do 16. 5. do 18:30 zde.*

Program Open Air akce:
Miss Agro - volba královny ČZU, soutěž Strong Man - soutěž o nejsilnějšího muže ČZU
Vystoupí:
Chinaski
Marpo & TroubleGang
Jamaron
Vintage Wine (vítěz studentské soutěže kapel iZUN Music Challenge)
TOP10 finalistek Miss Agro
Soutěž Strongman ČZU

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down