20.02.2013 | 04:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

DZKT má své webové stránky

V dnešní době nemůže žádná akce existovat bez dostatečné podpory. To se týká i našeho Dne zahradní a komunální techniky, který vydavatelství Profi Press pořádá letos již po šesté. Vedle speciální přílohy věnované všem účastníkům této akce distribuované s čísly Zahradnictví 12 a Komunální technika 12 se s informacemi o této akci setkáváte v rámci newsletteru ve jmenovaných časopisech. Více aktuálních a zajímavých informací však najdete na webových stránkách této akce www.dzkt.cz.

O tom, že internet vládne světu, již nelze pochybovat. Proto jsme i my zvolili tuto moderní cestu propagace akce, která se bude konat ve druhé polovině září na již prověřeném stanovišti – na letišti v Havlíčkově Brodě. Proč prověřeném? Po loňské dvoudenní akci bylo zřejmé, že ani nepříznivé počasí pořádání a průběh této akce neohrozí. Zpevněné plochy splnily svůj účel i za deště a vyrovnaná plocha letiště dokázala rychle vsáknout napršenou vodu a sloužit nadále jako ideální místo prezentace.

Úspěšný ročník 2011
Loňský ročník zkrátka ukázal, že volba areálu letiště Havlíčkův Brod, byla úspěšná. Přesvědčit se o tom například můžete na již zmiňovaných stránkách věnovaných šestému Dni zahradní a komunální techniky a ročníkům předchozím. V sekci Fotogalerie například naleznete obrázky z minulých ročníků. I z nich je patrný obrovský záběr této akce. Prostor je věnován nejen zahradním traktorům a komunálním nosičům, pravidelně se zde představují i speciální stroje na údržbu zpevněných ploch či štěpkovače a drtiče. Aby jim byla věnována náležitá pozornost prodloužilo se trvání této akce ze dne jednoho na dny dva. To je bezesporu výhodou pro neustále se zvyšující počet návštěvníků.

I prezentace firem
Webové stránky slouží nejen jako prezentace akce jako takové, ale je zde zobrazen i seznam všech vystavujících společností. Po otevření odkazu směrovaného na jednotlivé společnosti se otevřou informace ze speciální přílohy věnované loňskému ročníku této akce. V nich je k nalezení stručná informace o pracovním záběru každé společnosti, zajímavosti ze sortimentu, které na loňském ročníku představily a samozřejmě i adresa jejich webových stránek. Jednoduše tak lze získat všechny potřebné informace.

Praktické informace chybět nemohou
Prostřednictvím webových stránek se tedy lze jednoduše seznámit s termínem, místem i o množství a zaměření předpokládaných účastníků akce. Chybět nemůže ani přehledná mapka s umístěním areálu mezinárodního letiště. Pravidelně jsou zde umisťovány aktuální informace z přípravy této akce, a to v sekci Informace o akci. Chybět nemůže ani sekce Ke stažení, kde zájemci o představení svých produktů mohou nalézt informace o možnostech vystavení a následně vyplnit přihlášku.
Věříme, že webové stránky www.dzkt.cz pomohou ke zdárnému průběhu a dokonalé informovanosti o celé akci. Kdybyste zde cokoliv postrádali, neváhejte se obrátit na pořadatele, vaše návrhy a připomínky jsou pro nás cenným zdrojem informací.

(hep)

Článek v tištětné verzi Zahradnictví naleznete v čísle 5/2012

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down