Autor
Kategorie:
Nezařazené

Dvoudenní bussiness meetingy na veletrhu IPM v Essenu

Dvoudenní business meetingy nazvané FLORES, PLANTS AND NEW FLORICULTURAL TECHNOLOGIES organizuje Program Al-Invest 3 po záštitou Evroské komise. Cílem je identifikace potenciálních partnerů, navázání perspektivních obchodních vztahů a v nejlepším případě i uzavření kontraktů. Je známo, že malé a střední podniky mnohdy nemají tolik příležitostí k získávání informací a kontaktů právě na mezinárodním trhu mimo evropský kontinent. Proto vyvíjí Evropská komise prostřednictvím různých podnikatelských institucí značné úsilí, aby podpořila zejména malé a střední firmy (SME) ve vyhledávání vhodných partnerů a zprostředkovávání nejrůznějších příležitostí.

Tak vznikl i Program Al-Invest, který v současné době zahrnuje síť téměř tříí stovek partnerů ze zemí Latinské Ameriky a Evropské unie, kteří prostřednictvím svých operátorů vyhledávají vzájemně výhodné příležitosti a kontakty. Účastníci, kteří projeví o setkání zájem, získají zcela bezplatně přístup k vytipovaným obchodním partnerům, mají připravenou agendu jednání a bilaterární rozhovory v jednacích sálech se zajištěným tlumočením a dalším servisem.
Firmy nebo i jednotliví obchodníci a podnikatelé, kteří by měli zájem se účastnit, nemusí na veletrhu vystavovat, ale podmínkou je jejich osobní účast na podnikatelském setkání podle harmonogramu, který bude dle profilů firem sestaven.

Bližší informace k projektu podá:
Mgr. Ilona Sánchezová
ředitelka mezinárodních projektů
Těšnov 5
110 00 Praha 1
Česká republika

tel: +420 222 246 404 (sekretariát)
fax: +420 222 241 553
gsm: +420 603 487 620 (J. Sánchez Espinoza)
gsm: +420 603 103 249 (I. Sánchezová)
ilona.sanchezova@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *