05.06.2018 | 11:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dvě významná výročí a nový jednatel

Společnost Andreas Stihl má za sebou velmi úspěšný rok 2017, v němž oslavila devadesát let výročí své existence. Pro své zákazníky a partnery na českém trhu si připravila několik novinek, které prezentovala v rámci tiskové konference, kde se rovněž představil nový jednatel českého zastoupení společnosti Jiří Rumplík, který do funkce nastoupil 1. ledna 2018.

Stihl má kromě sedmi výrobních závodů v Německu také výrobny v USA, Švýcarsku, Brazílii, Číně a Rakousku. V současnosti stojí v čele společnosti vnuk zakladatele dr. Nicolas Stihl a firma si zakládá na rodinném charakteru, není emitentem veřejně obchodovatelných akcií. V roce 2016 zaměstnávala společnost Stihl řádově 15 tisíc zaměstnanců po celém světě a její obrat se pohyboval kolem 3,5 miliardy eur.

Tuzemská dceřiná společnost Andreas Stihl, s.r.o., letos slaví pětadvacet let od svého založení. Distribuuje produkty Stihl a Viking jako výhradní dodavatel pro Českou republiku pomocí maloobchodních prodejců, nespolupracuje s velkými distributory. V českém zastoupení pracuje 24 zaměstnanců. Firmě se podařilo vybudovat síť 160 specializovaných prodejen.

„Mezi hlavní vize společnosti patří rozšiřování sortimentu, neustálý růst koncových zákazníků, poskytnutí kvalitní péče a hledání nových distribučních kanálů. Cílem je, aby produkty Stihl byly zákazníkům dostupnější. Nechceme přitom polevovat z požadavků na kvalitu a servis,“ zdůraznil nový ředitel českého zastoupení.

Celý článek naleznete v časopisu Zahradnictví č. 6 /2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down