17.10.2021 | 04:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dobrovolnická pomoc projektantů po tornádu

Autorizovaní krajinářští architekti a zkušení zahradní návrháři sdružení ve Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu nabízí možnost odborné konzultace majitelům zahrad poškozených při tornádu.

Bezplatné konzultace se budou odehrávat přímo v terénu během projektových dní v termínech podzim 2021, jaro a podzim 2022. Celá akce probíhá ve spolupráci s Nadací partnerství, organizací Člověk v tísni a dalšími subjekty. Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu ve spolupráci s dalšími organizacemi nabízí dobrovolnickou pomoc formou konzultací s odborníky v oboru projekce zahrad. Jedná se o zkušené projektanty s několikaletou praxí. Předpokládaný rozsah 1-2 hodiny, u složitějších případů individuální postup. Konzultace je spojená s návštěvou pozemku. Výsledkem konzultace nebude kompletní projekt, ale skicy a doporučení ohledně uspořádání zahrady, pomoc s výběrem vhodných druhů rostlin a stromů. Dále zahrnuje nasměrování další pomocí (dotace na nákup rostlin, kontakty na dobrovolníky z oblasti realizace a péče o zahrady,...).

Zájemci o bezplatnou odbornou konzultaci k obnově zahrad po tornádu vyplní následující formulář https://forms.gle/11QxFVQFF9fVebmc9

Zdroj:SZKT

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down