16.05.2022 | 12:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Do muzea zdarma

Národní zemědělské muzeum v Praze připravilo pro návštěvníky o víkendu 21. a 22. května dvě akce, v rámci kterých budou mít možnost navštívit jindy běžně nepřístupné prostory a prohlédnout si expozice a výstavy zcela zdarma.

V sobotu 21. května se pražská budova muzea zapojí do akce Open House Praha. Od 10 do 18 hodin tak budou mít návštěvníci možnost zúčastnit se komentované prohlídky budovy včetně návštěvy bývalého krytu civilní obrany, a prohlédnout si všechny expozice a výstavy včetně střešní vyhlídkové terasy. 

V neděli 22. května se muzeum stane součástí 12. ročníku akce Máme otevřeno, kterou zaštiťuje městská část Praha 7. Kromě vstupu do muzea zdarma budou mít příchozí možnost nahlédnout také do běžně nepřístupného bývalého krytu CO pod budovou muzea. Prohlídky krytu budou probíhat ve stanovených časech od 9 do 17 hodin.

Další možností je navštívit Národní zemědělské muzeum v Praze zdarma na Letenský muzejní den. Ten se každoročně koná 18. května na oslavu Mezinárodního dne muzeí. Vstup do všech expozic a výstav je v tento den zdarma. Letos budou mít účastníci v tento den také možnost nechat se provést muzeem v doprovodu generálního ředitele NZM Zdeňka Nováka. Speciální prohlídky proběhnou v 10:00, 13:00 a 15:00 hodin.*

Zdroj: www.nzm.cz

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down