04.02.2022 | 12:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Děkani tří fakult se ujímají svých funkcí

Čtyřleté funkční období zahájili v úterý 1. února 2022 nově zvolení děkani fakult FAPPZ, PEF a TF České zemědělské univerzity v Praze. O tom, kdo bude stát v čele těchto tří fakult až do 31. ledna 2026, rozhodly jejich akademické senáty na podzim.  

Vedení Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů (FAPPZ) se ujímá prof. Ing. Josef Soukup, CSc., vedoucí katedry agroekologie a rostlinné produkce, který osm let zastával funkci prvního proděkana a proděkana pro mezinárodní vztahy a je garantem studijního programu Zemědělství a rozvoj venkova.

Provozně ekonomickou fakultu (PEF) v příštích čtyřech letech povede doc. Ing. Tomáš Šubrt, Ph.D., s bohatými manažerskými zkušenostmi z funkce prorektora univerzity, vedení katedry systémového inženýrství a vedení Centra projektů PEF.

Ve vedení Technické fakulty (TF) byl pro další období Akademickým senátem potvrzen stávající děkan doc. Ing. Jiří Mašek, Ph.D. Pro docenta Maška je to druhé funkční období na této pozici. Před tím zastával osm let funkci prvního proděkana a proděkana pro studijní a pedagogickou činnost. Online magazín Živá univerzita připravuje se všemi nově zvolenými děkany rozhovory.*

Zdroj: ČZU

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down