28.07.2021 | 01:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Čtvrtstoletí zahradnického veletrhu ve znamení společného růstu

Nizozemská společnost GROEN-Direkt připravuje podzimní zahradnický veletrh v Hazerswoude -Boskoop jako začátek oslavy 25letého výročí, která bude pokračovat v průběhu celého roku. Veletrh ve dnech 25. a 26. srpna představí sortiment více než 5500 unikátních šarží rostlin a návštěvníci budou moci zavítat ke zhruba stovce expozic vytvořených pěstiteli a osobně se s nimi setkat.

Během podzimního veletrhu bude představeno a nabízeno k prodeji více než 5500 unikátních šarží rostlin, ať už fyzicky na veletrhu samotném, nebo on-line. Veletrh také zahájí exkluzivní předprodej vánočních stromků společnosti GROEN-Direkt prostřednictvím ukázkové prezentace 120 různých kombinací druhů/velikostí na ploše přesahující 2000 m2. Velká pozornost bude věnována novému zavádění na trh a prodejním konceptům. Podzimní veletrh GROEN-Direkt bude ideální příležitostí pro nákupčí ze zahradních center a obchodníky z celé Evropy pro zajištění podzimního školkařského sortimentu.

Společnost GROEN-Direkt slaví 25. výročí po celý rok. Motto společnosti Growing together je velmi výstižné: za posledních pětadvacet let společnost GROEN-Direkt vyrostla v jeden z největších zelených trhů v Evropě, a to jak díky svým pěstitelům, tak i díky svým zákazníkům z Nizozemska i ze zahraničí. Nadcházející podzimní veletrh bude slavnostním začátkem oslav, které budou pokračovat až do podzimního veletrhu v roce 2022. Na podzimním veletrhu si návštěvníci budou moci vystavené rostliny prohlédnout i přivonět. Další možností bude objednávka prostřednictvím neustále aktualizovaného internetového obchodu, kde najdou zájemci fotografie všech šarží. Kombinace ukázkového veletrhu a internetového obchodu umožňuje společnosti GROEN-Direkt nabízet zákazníkům široký sezónní sortiment rostlin po celý rok.*

Zdroj: TZ GROEN-Direkt

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down