02.09.2021 | 08:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Blíží se veletrh GrootGroenPlus 2021

Přípravy pro živé setkání na nizozemském školkařském veletrhu GrootGroenPlus jsou v plném proudu. Veletrh, který se loni konal jen on-line, letos proběhne v Zundertu naživo od 6. do 8. října 2021. Současně nese příslib speciálního ročníku; všechna výstavní místa jsou rezervována – akce se zúčastní více než 200 vystavujících, a mnoho návštěvníků si již zaregistrovalo vstupenku.

V současné době se připravuje stavba veletrhu. Aby byl veletrh bezpečný pro návštěvníky a všechny zúčastněné, budou veletržní trasy pouze  jednosměrné, současně bude třeba udržovat vzdálenost 1,5 metru. Vzhledem k digitálnímu úspěchu v loňském roce se pořadatelé rozhodli v digitalizaci pokračovat i letos. Všechny části programu budou také k dispozici on-line prostřednictvím aplikace veletrhu. Tato aplikace pro veletrh také nabídne informace o vystavovatelích a možnost naplánovat si s nimi schůzku. Společnosti, které během veletrhu současně nabídnou také den otevřených dveří, poznáte podle oka, které bude zobrazeno vedle názvu jejich společnosti.

Letos bude k dispozici také připojení Varb. Vystavující školkařské společnosti tak mají možnost zpřístupnit své aktuální zásoby prostřednictvím webových stránek. Zákazníci mohou hledaný sortiment najít prostřednictvím profilu účastníka, ale také prostřednictvím centrálního vyhledávače. Tato možnost je veřejná a dostupná pro všechny národní i mezinárodní účastníky. V rámci Road Show čeká návštěvníky veletrhu výběr školkařských novinek z inspekcí v terénu i na výstavách, které v posledních letech uskutečnila společnost KVBC. Road Show letos obsáhne pro 31. ročník veletrhu symbolicky 31 osvědčených, vracejících se novinek. A samozřejmě budou předvedeny také některé „žhavé“ školkařské novinky. Více informací o novinkách a všech účastnících najdete na webových stránkách a v aplikaci veletrhu zdarma. Novinkou pro letošní rok je oblast zahradních technologií. Zde mohou vystavovatelé předvést stroje a/nebo chytrá řešení.

Pro návštěvníky veletrhu GrootGroenPlus je povinná předběžná registrace pro zvýšení bezpečnosti všech zúčastněných. Samozřejmě budou dodržována všechna současná opatření týkající se Covid-19. Registrace je zdarma prostřednictvím webových stránek. Otevírací doba veletrhu je každý den od 9:00 do 18:00.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down