Automatické zavlažovací systémy Rain Bird pro zahrady rodinných domů

Krásná a upravená zahrada je nezbytnou součástí každého moderního rodinného domu. Vybudování a udržování takové zahrady kolem Vašeho domu však vyžaduje mnoho úsilí a nemalé množství času a finančních prostředků. Jedním ze základních a nezbytných předpokladů k dosažení tohoto cíle je i správná a přiměřená zálivka, ve správný čas a na správné místo. Takové zalévání, pokud používáme klasickou konev a hadice, vyžaduje mnoho , mnoho času a nepříjemné monotónní práce.

AUTOMATICKÝ ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM
Řešením je instalace automatického zavlažovacího systému. Moderní systém se skládá z pod zemí ukrytého potrubí a výsuvných postřikovačů, které jsou ukryty pod úrovní terénu. Po otevření přívodu vody elektromagnetickými ventily se postřikovače vysunou nad terén a po skončení zavlažování se opět zasunou do podzemních pouzder. Nic nebrání užívání zahrady ani sekání trávy. Naprogramovaná centrální ovládací jednotka se o celý režim postará za Vás a pro případ deště je v pohotovosti automatické čidlo srážek, které celý systém dočasně vypne.

Zavlažovací systém poskytuje svému majiteli celou řadu výhod. Připomeňme si pouze ty nejzákladnější. Automatizace odstraní nepříjemnou a zdlouhavou práci s konví a hadicí, ušetřený čas pak můžete věnovat Vašim koníčků nebo rodině. Moderní systémy pracují v nočních hodinách, kdy je hodnota výparu nejnižší a proto spotřebují až o 30% méně vody. V neposlední řadě se systém postará o Vaši zahradu i v době Vaší nepřítomnosti během dovolené. Díky čidlu srážek systém reaguje na změny počasí a nezavlažuje nadbytečně. Navíc, krásné okolí domu bez jakýchkoliv diskusí zvyšuje tržní hodnotu a prestiž nemovitosti.

PROČ ZVOLIT SYSTÉM „RAIN BIRD“ ?
Firma RAIN BIRD vyvíjí a vyrábí kompletní řadu výrobků pro profesionální zavlažovací systémy od roku 1933. Firma je proslulá technickou vyspělostí všech výrobků i jejich kvalitou, což dokazuje i udělení Certifikátu ISO 9002.
Díky komplexnosti nabídky firmy RAIN BIRD je zde záruka, že jednotlivé výrobky budou spolu ideálně spolupracovat, a tak plně využijete všechny výhody Vašeho systému.
Systém RAIN BIRD je velice variabilní systém použitelný nejen pro všechny typy a velikosti zahrad, ale i pro parkové a sportovní plochy včetně golfových hřišť. Není jistě náhodou, že se pro značku RAIN BIRD rozhodlo několik desítek fotbalových klubů a většina našich golfových hřišť. K seznamu referencí lze připojit i mnoho desítek parků, firemních areálů a každoročně několik set zahrad rodinných domů.

PROJEKT SYSTÉMU … BEZ STAROSTÍ
Základní filozofií firmy RAIN BIRD je poskytovat svým zákazníkům služby vždy na té nejvyšší úrovni. Proto je samozřejmé vypracování optimálního návrhu systému včetně cenové kalkulace na základě podkladů a požadavků zákazníka. Systém je vždy navrhován tak, aby byla zajištěna optimální funkčnost za přijatelnou cenu. Podstatným kritériem návrhu je i minimalizace provozních nákladů, tak aby systém pracoval za minimálních nákladů po dlouhé roky.

Firma ITTEC je obchodním zastoupením firmy RAIN BIRD pro Českou a Slovenskou republiku již od roku 1992 a má na svém kontě již několik tisíc spokojených zákazníků. Firma dlouhodobě spolupracuje s více než 50-ti odbornými instalačními firmami, které systémy montují a zajišťují pravidelný servis. Značka RAIN BIRD tak pokrývá celou plochu našeho území. Pokud uvažujete i Vy o instalaci zavlažovacího systému na Vaší zahradě obraťte se na naše pracovníky, kteří Vám ochotně zodpoví všechny Vaše otázky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *