23.01.2002 | 06:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Aktualizace programů SFŽP

Státní fond životního prostředí ČR oznamuje, že byly podepsány Přílohy II Směrnice Ministerstva životního prostředí o poskytování finančních prostředků ze SFŽP na opatření v rámci Státního programu na podporu úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie platné pro rok 2002.

Materiál upřesňuje podmínky získání finančních prostředků ze SFŽP na podporu využívání obnovitelných zdrojů energie (sluneční, větrné a vodní energie, biomasy aj.) platné pro rok 2002 v rámci deseti investičních a dvou neinvestičních programů pro žadatele – obce a města, kraje, sdružení obcí, obecně prospěšné organizace, nadace, občanská sdružení, podnikatelské subjekty, bytová družstva a fyzické osoby.
Žádosti o finanční podporu akcí a projektů sloužících k ochraně životního prostředí ve všech jeho složkách přijímá SFŽP celoročně nejen v Praze, ale také ve všech krajských městech.
Podrobnější informace o jednotlivých programech a kontakty na všechna pracoviště SFŽP lze nalézt také na internetové adrese: www.sfzp.cz
Za poslední tři roky SFŽP přijal celkem 1549 úplných žádostí a finační podporu akcí a projektů s využitím obnovitelných zdrojů energie (rok 1999 – 60 žádostí, rok 2000 – 249 žádostí, rok 2001 – 1 236 žádostí) o celkových rozpočtovaných nákladech 1 920,3 mil. Kč. Rezervovaná finanční podpora ze SFŽP na tyto akce dosahuje výše 1 059,1 mil. Kč. ).
Zprávu vydal SFŽP ČR dne 22.1. 2002

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down