24.05.2006 | 10:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Agrostis® rozšiřuje sortiment

Na počátku nové vegetační sezóny přichází firma Agrostis Trávníky, s.r.o. s novinkami nejen v nabídce travních směsí, hnojiv a přípravků na ochranu rostlin vhodných pro trávníky, ale také v sortimentu zahradní mechanizace, jejímiž hlavními produkty byly doposud především různé typy vertikutátorů a rozmetadla hnojiv.

Zvýšení produktivity práce a úspora pracovních sil představují v personální politice každé, nejen zahradnické firmy, hodnoty, které často stojí nad všemi ostatními prioritami. V souladu s těmito trendy, kterým nahrává i současná legislativa, zaujme ucelená řada univerzálních transportérů německé firmy PowerPac, kterou přivádí v současné době na český trh firma Agrostis® Trávníky, s.r.o.. Inovativní technika se snadnou obsluhou a jednoduchou údržbou nabízí inteligentní způsob přepravy materiálů při práci v zahradnictví, zemědělství, lesnictví, ve stavebnictví, v komunální sféře i v domácím hospodářství. Rozmanitý výběr příslušenství, umožňující měnit různé typy nástaveb od talířového sypače, velkoobjemové korby, žací lišty, rotačního kartáče, apod. až po sněžný pluh nebo multifunkční vysavač s objemem zásobníku 360 nebo 720 litrů pro mokré i suché vysávání, předurčuje transportéry PowerPac k všestrannému využití.
Vzhledem ke svým rozměrům (šířka od 620 do 792 mm) projedou tato „motorová kolečka“ každými dveřmi či brankou. Jednotlivé modely se vyrábějí ve variantách se spalovacím motorem (Mini-Caddy, Multi-Caddy, Raupen-Caddy), s elektrickým motorem (Multi-Caddy elektro) na kolovém (Mini-Caddy, Multi-Caddy) či pásovém podvozku (Raupen-Caddy). Dobře dimenzované motory Honda o výkonu 4,3 resp. 5,7 HP, u pásových modelů v kombinaci s třístupňovou převodovkou, dosahují stoupavosti až 50°. Nosnost jednotlivých modelů se pohybuje v závislosti na výkonu motoru a objemu korby od 140 do 500 kg a manipulace s nákladem je usnadněna mechanickým nebo hydraulickým vyklápěním korby. Obratnost a pohyblivost ve stísněném prostoru rodinných zahrad a staveb umožňuje pracovní rychlost 1-5 km/h a zpětný chod s bezpečnostní brzdou.
Konstrukčně jednoduché a přitom robustní a spolehlivé stroje je možné na požádání předvést přímo v terénu, tak aby si každý zájemce mohl vlastnosti jednotlivých modelů mohl sám prakticky ověřit.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down