04.01.2005 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

10 let Arboeka

Společnost Arboeko není potřeba nějak zvlášť představovat. Od jejího založení uplynulo již deset let a výsledky, kterých za tuto dobu firma dosáhla, jsou obdivuhodné a s jejich produkty, většinou aniž bychom to tušili, se denně setkáváme ve svém okolí

Firma Arboeko patří mezi největší podniky v České republice v oblasti pěstování,
prodeje a distribuce okrasných dřevin. Byla založena v roce 1993 a díky své velmi aktivní prodejní politice zaznamenala hned v prvních letech významný nárůst. V současnosti zahrnuje vlastní skladba výroby přibližně 45 ha alejových a soliterních stromů, 10 ha mladého materiálu stromů a 7 ha kontejnerovaných dřevin. Arboeko si za deset let své existence vybudovalo vynikající pověst významného zahradnického podniku, pro který je samozřejmostí dodávat svým zákazníkům nejen prvotřídní zboží, ale poskytovat jim i zasvěcené a odborné rady. Firemní filozofie je zaměřena na budování dlouhodobých obchodních vztahů, které zákazníkům zaručí trvalou spokojenost. Optimální propojení vlastní produkce dřevin a obchodu je zárukou, že v oblasti okrasných dřevin dokáže Arboeko odborně a úspěšně vyhovět každému přání zákazníka. K zákazníkům firmy patří profesionální podniky jako jsou okrasné školky, městské úřady, realizační zahradnické firmy, zahradnictví, zahradnická prodejní centra a stavební firmy.
Deset let trvání firmy, to už je důvod k oslavě. O to větší, když se daří. A Arboeko svou oslavu pojalo opravdu velkolepě. Ve čtvrtek 17. června pozvalo do hlavního sídla firmy do Obříství nedaleko Mělníka své nejlepší zákazníky a od rána až do večera pro ně připravilo bohatý program. Dopoledne po krátkém ranním občerstvení to byl blok přednášek Ing. Jiřího Lederera o vývoji péče o zeleň za posledních 10 let, Ing. Olgy Novákové z Brna o vývoji sortimentu okrasných dřevin za posledních 10 let z hlediska městského úřadu a Ing. Jaroslava Kolaříka o vývoji arboristiky v České republice také za posledních deset let. Po obědě si hosté prohlédli školky a sortiment alejových stromů a kontejnerových dřevin a pak už následovalo společensko zábavné odpoledne s cimbálovou kapelou Hradišťánek, s barmanskou show, s ochutnávkami moravských vín s Radkem Johnem a minikoncertem Moniky Absolonové. V průběhu celého dne probíhala v areálu Arboeka prezentace a výstava dodavatelských firem pro zahradnický obor. Zkrátka a dobře, Arboeko není jen firmou, která zde již 10 let úspěšně funguje a rozrůstá se, ale dokáže i skvěle komunikovat se svými zákazníky. Nejen pracovně, ale i lidsky. A to se také počítá.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down