24.07.2017 | 02:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pro rozšíření sortimentu školkařských výpěstků

Nedílnou součástí každého mezinárodního zahradnického veletrhu je prezentace nově vyšlechtěných školkařských výpěstků, nebo rostlin poprvé zařazených do prodeje.

Nejinak tomu bylo i na 24. ročníku mezinárodního školkařského veletrhu Green is Life v polské Varšavě. Kromě oceněných novinek vám přinášíme i stručný popis některých ostatních přihlášených výpěstků.

Podle materiálů Green is Life zpracoval Arnošt Jílek

Foto Green is Life

Celý text článku naleznete v tištěné verzi časopisu Zahradnictví 8/2017

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2026 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down
Přehled ochrany osobních údajů

Tento web používá soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout tu nejlepší možnou uživatelskou zkušenost. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání vás, když se vrátíte na naši webovou stránku, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webu jsou pro vás nejzajímavější a nejužitečnější.