Autor
Kategorie:
Nezařazené

Zahradníci v Brně

Velmi zdařilý zahradnický veletrh Zelený svět proběhl začátkem září v Brně. Třetí ročník této, v současnosti již lze říct významné zahradnické akce, oslovil návštěvníky především vysokou odbornou úrovní a příjemným prostředím. Třicet zúčastněných firem zde prezentovalo svou nabídku pro větší zahradnictví.

Jak se ukázalo, i ohlas potenciálních nových vystavovatelů byl příznivý, vzhledem k hojné účasti odborné zahradnické veřejnosti.
Podle slov hlavního organizátora, Ing. Josefa Marciána, dozrál čas k změně a příští rok mohou návštěvníci i vystavovatelé očekávat novou tvář a to zlepšením organizace a komunikace, zvětšením výstavních prostor až po zajištění pestrého doprovodného programu (semináře, předvádění aj.). Záměrem je i rozšířit Zelený svět o firmy podnikající v oblasti stavebnictví, které při realizacích exteriérů i interiérů využívají sortiment ne jednoho zahradnictví.
Přejeme organizátorům hodně inspirace při organizaci příštího ročníku, zvláště proto, že se jedné o ojedinělou akci určenou záměrně jen pro odbornou veřejnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *