TRENDY LÉTA – Inspirace do budoucnosti

Jaké budou trendy léta? Žhavé nebo relaxační? Retro nebo spíše přírodní? Objevte několik trendů pro sezónu jaro-léto 2004. Budoucnost patří kombinacím barev a tvarů, velikosti a struktury, letniček a trvalek. Ukázkové truhlíky mohou být zdrojem nápadů pro vás i pro vaše zákazníky.

Dodejte vašim zaměstnancům a přímo i vašim klientům chuť vyzkoušet nové variace. Jahody se šlehačkou verbeny Tukany, sytá žluť doplněná karmínem Heliot, sněhobílý Whirlwind. Vykoušejte modrý Babylon, oddejte se oranžové barvě Gazoo nebo tmavě pupurové Jamboaně, nechte rozeznít zvonky Creme Bell ve své zahradě. Vytvořte krajinu africkou, skotskou, irskou anebo objevte islandské nebe.
Nabízíme Vám jedinečnou paletu nových anebo znovuobjevených variací k tomu, abyste se mohli stát zahradnickými umělci. Celé naše oddělení květin je vám k dispozici, aby vám pomohlo najít trendy příštího léta.

Jak aranžovat tyto truhlíky?
Doporučujeme hrnkovat mladé rostliny do květináčů o průměru 8-10 cm a potom přesadit kvetoucí rostliny do 50 cm truhlíku.
Substrát použijte vzdušný a vodopropustný.
Pokud je to nutné, rostliny zaštípněte.
V případě potřeby hrnkujte 2-3 trvalky do 10 cm květináče, abyste rychle získali patřičný objem.
Pro výživu trvalek v květináčích doporučujeme přidat 1,5 kg/m³ zásobního hnojiva na 2-3 měsíce (např.14-14-14) a 1,5 kg/m³ zásobního hnojiva na 5-6 měsíců (např. 15-10-12)
Stejné množství zásobního hnojiva doporučujeme přidat i do substrátu v truhlících.

TRENDY
Návrat k přírodě
Party time
Retro
Afrika
Relaxace
Žhavé léto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *