Autor
Kategorie:
Nezařazené

Pozvánka na jarní Floru Olomouc

Jarní etapa mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu Flora Olomouc se letos uskuteční ve dnech 20. – 23. 4. Program už nyní slibuje zajímavou podívanou. Ústřední expozice českých a zahraničních zahradnických firem ponese název Květinová symfonie a bude věnovaná 250. výročí narození geniálního skladatele W. A. Mozarta, který pobýval a komponoval i v Olomouci. Výstavy se zúčastní také Zahradnictví města Vídně.

Návštěvníci se mohou těšit například na květinovou expozici Českého zahrádkářského svazu Ecce homo, exponáty jarní floristické soutěže v aranžování květin na téma Malý oslavenec nebo přehlídku více než 25 tisíc tulipánů ve 150 odrůdách. Představí se i Botanická zahrada Univerzity Palackého Olomouc a na neděli 23. dubna je pro malé i velké návštěvníky zahrady výstaviště Flora připraven celodenní program Staré pověsti české.
Doprovodnými akcemi Flory Olomouc jsou Jarní zahradnické trhy s nabídkou květin, zeleniny, semen, zahradnického a hobby zboží a veletrh zahradní mechanizace Hortifarm.
Více informací naleznete na www.flora-ol.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *