Jedna z možností dobré nabídky

Cílem každého květináře je upoutat pozornost zákazníka a nabídnout mu co nejnápaditěji kytice tak, aby zaujal zákazníka na první pohled. Proto volí různé způsoby. Nejběžnější způsob nabídky hotových kytic nebo jednotlivých svazků je jejich umístění do kbelíků s vodou, které se nechávají na zemi, nebo se používají různé druhy stojanů, které posazují květiny jakoby do prostoru a zvětšuj tak nabídkovou plochu.

Samostatnou kapitolou jsou vazby ve vázách.
Jeden takový typ nových stojanů z litiny představila na Horti Fair americká firma Oxo Flowers (USA).
Jedná se o robustní litinové stojany o dvou rozdílných výškách, které je možno jednoduchými spojkami spojovat do libovolně dlouhých celků s možností postavení mimo základní linii (spoje jsou volné a je možné je lomit do libovolných linií). Nádoby na květiny nebo hrnkové rostliny je možné umístit do dvou základních poloh, ale je možné přidat další dvě úchytky. Jedná se o jednoduchý stavebnicový systém s velkým rozsahem použití (12 různých postavení). V květinářství vytvoří příjemnou atmosféru.
Cena jednoho dílu je 225 dolarů.
Společnost nabízí nejen stojany, ale i standardní kytice ekvádorských růží s různě dlouhým stvolem. V kytici je jeden až 12 stvolů růží, jeden, dva nebo tři kožovité listy nebo tři listy kapradiny a jeden kus Gypsophilla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *