IPM Essen 2008

Mezinárodní veletrh rostlin IPM Essen – světová jednička v oboru, otevře opět své brány v prvním měsíci příštího roku. Výstava potrvá od 24. do 27. ledna 2008.

Po celé čtyři dny bude přibližně1400 vystavovatelů ze všech kontinentů prezentovat své produkty a služby. IPM je světovou jedničkou v zeleném sektoru, protože je přínosem pro všechny, kdo si chtějí udržet dokonalý přehled trhu, pro ty co hledají nové podněty pro svoji práci i pro ty co chtějí vědět co nového v zahradnickém oboru přinese rok 2008.
Trvale rostoucí počet vystavovatelů a návštěvníků v předchozích ročnících dokazuje zvyšující se potenciál a kvality veletrhu. Potvrzuje to i úspěch zahraničních odnoží výstavy – IPM Dubai a IPM China.
Veletrh bude tradičně rozdělen na čtyři základní sektory: Rostliny, Technika, Floristika a Podpora prodeje. Samozřejmostí je prvotřídní doprovodný program. Nově bude floristická část umístěna v hale č. 4 uprostřed výstaviště. Lepší spojení s ostatními floristickými halami jistě přispěje k dalšímu zvýšení zájmu o tuto část veletrhu. Další informace o IPM naleznete na: www.ipm-messe.de.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *