Autor
Kategorie:
Nezařazené

Hortikomplex 2002

Přehled oceněných vystavovatelů.

O nejlepší expozici v oboru zelinářství
1. Moravoseed, s. r. o.
2. Zahradnictví Poruba, spol. s r. o.
3. Bejo Bohemia, s. r. o.

O nejlepší kolekci odrůd v oboru zelinářství
1. Zeltr, s. r. o. Troubky
2. Jihomoravská zelenina, družstvo Velké Bílovice
3. Pavel Pokorný, Bramko

O nejlepší výpěstek
Košťálová zelenina
1. Květák RS 5298 (Zane Zahradnictví)
2. Brokolice ’Lord’ (Česká farma, Jihlava)
3. Zelí ’Ramco’ (ZP Otice, a. s.)

Cibulová zelenina
1. Cibule ’Festival’ (ZD Všetary se sídlem v Rozběřicích)
2. Česnek ’Dukát’ (Marie Kalousková, Rosnice-Všestary)
3. Cibule ’Red Baron’ (Ryjo, Josef Ryšavý, Račetice)

Kořenová zelenina
1. Petržel ’Eagle’ (Ing. Zdeněk Moc, Starý Vestec)
2. Celer ’Diamant’(Josef Litocheb, Konětopy)
3. Mrkev ’Nebula’ (ZD Vrbátky)

Plodová zelenina
1. Kolekce rajčat (ZD Hodonice, skleníky Hostim)
2. Paprika ’King Arthur’ (ZD Mikulčice, a. s.)
3. Okurky ’Media’ (Jihomoravská zelenina, družstvo Velké Bílovice)

Ostatní zelenina
1. Špenát ’Lambada’ (ZD Olšany)
2. Kolekce pekingského zelí (Otakar Trojáček, Litoměřice)
3. Salát ’Rocco’ („Pěstitel“ Stratov, a. s.)

Soutěž o nejlepší expozici v oboru ovocnářství
1. Hortus Libina, s. r. o.
2. Úsovsko, a. s. Klopina
3. Pomona Těšetice, a. s.
Čestné uznání: ZD Senice na Hané

Soutěž o nejlepší kolekci odrůd v oboru ovocnářství
1. Pomona Těšetice, a. s.
2. HD Určice
3. Sempra Praha, a s.

Soutěž o nejlepší školkařskou kolekci
1. Uniplant (Ing. Petr Hajdůček, Olomouc)
2. Ovocná školka Bruzovice – Velicesta (Koběluž Antonín)
3. ZD Unčovice, ovocná školka Mezice

Soutěž o nejlepší odrůdu a výpěstek
Kategorie – Odrůda
1. Jablko ’Rubín’ (Tagros, a. s., Troubelice
2. Hruška ’Bohemica’, (ZD Dolany)
3. Huška ’Lucasova’ Agro Stošíkovice, s. r. o.)
Čestné uznání: Jablko ’Gloster’ (Bouzovská zemědělská společnost, a. s., Bouzov)

Kategorie – Školkařský výpěstek
1. Kolekce lísek (Arbia, s. r. o., Zlín-Malenovice)
2. Broskvoň ’Redhaven’, štíhlé vřeteno (Okoplant International, s. r. o., Slup)
3. Jabloň ’Jonagored’ (Ing. Oldřich Špunda, Náklo)

Soutěž o nejlépe řešenou expozici
1. VOŠZa a SZaŠ Mělník
2. SOU služeb Velký Újezd, s. r. o.
3. Dětské centrum 1990, Olomouc-Topolany

Soutěž v podzimní vazbě
Kategorie – Junioři
1. SOU a OU Klimkovice
2. SOU a OU Zábřeh
3. SZaŠ Brno-Bohunice

Kategorie – Senioři
1. VOŠZa a SZaŠ Mělník
2. Monika Stočková, Závada
3. Radka Weiserová, Olomouc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *