Hivy Pillar GreenfashionR

Na dveře nám klepe zima, ale možná, že již dnes přemýšlíme, jak ozelenit místa, která poskytují minimální prostor pro záhon, květináč nebo jinou mobilní zeleň. Nebo naopak žádáme něco méně obvyklého, nového, nežli jsou truhlíky, květináče a další pěstebné nádoby.

Možná, že tento problém pomůže vyřešit novinka – Hivy Pillar GreenfashionR, který jakoby zvětšoval prostor a nabízel další vstup zeleně do venkovního prostoru.
Pilíře mohou stát samostatně u vchodu, podél cesty nebo na terase, ba dokonce jejich seskupení může vytvořit jakýsi pomyslný altán, který můžeme příští rok přemístit na úplně jiné místo. Pilíře mohou být usazeny přímo v podloží nebo v nádobě, která může být pokryta kamínky nebo může nabídnout prostor dalším rostlinám. Velmi pěkné bylo spojení s pokryvnými nebo kvetoucími rostlinami a převislými na vrcholu sloupu – v hlavici.
Pilíře se dodávají v několika provedení – dřevěné plné nebo s průzory, kovové a umělohmotné ve velmi vysoké kvalitě, které se na první pohled nerozeznají od dřevěných, a to ve stejném provedení. Některé mají okénko v jedné třetině spodní nebo horní, pro drobnější rostliny se vyrábějí se dvěma plošinkami uvnitř sloupu. Do průzorů se mohou umístit rostliny v květináči, ve váze nebo doplnit okénko světlem, které při rozsvícení romanticky prosvětluje zeleň a umožňuje prodloužit pobyt v blízkosti těchto prvků.
Jejich použití má nekonečné možnosti. Optimální spojení je s kapkovou závlahou.
Pilíře se dodávají v délce 900, 1200, 1400 a 1800 mm, o půdorysu 130 x 130 nebo 100 x 100 mm. Základní barvy pilířů jsou hnědá, zelená, barva přírodního dřeva a stříbrná.
Výrobcem je HPG Holandsko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *