Autor
Kategorie:
Nezařazené

Fruit Logistica má vyprodáno

Berlínský veletrh Fruit Logistica je v současné době bezpochyby největší mezinárodní událostí v oblasti marketingu ovoce a zeleniny a obchodu s čerstvými produkty. Akce proběhne od 8. do 10. února 2007 a bude se na ní prezentovat 1613 vystavovatelů ze 64 zemí. V současnosti je veškerá výstavní plocha rezervována a řada firem je zapsána na čekací listině. O veletrh je stále větší zájem i ze strany návštěvníků. Minulý ročník jich do Berlína zavítalo 36000 a podle předběžných odhadů jejich počet i tentokrát vzroste.

K vidění bude nejen ovoce a zelenina v nezpracovaném stavu, ale také sušené ovoce, ořechy, koření, bioprodukty a květiny. Technické centrum nabídne ukázky zařízení na balení, skladování, transport a prezentaci zboží. Návštěvníci se budou moci seznámit také s transportními a logistickými službami, marketingovým know-how pro zelený sortiment, jakož i s možnostmi dalšího vzdělávání v těchto oblastech. Partnerskou zemí veletrhu byla zvolena jedna z největších evropských ovocnářských velmocí Nizozemsko.
Fruit Logistica nenabízí návštěvníkům jen ukázky produktů a technologií. Na programu je také řada doprovodných akcí, kongresů, odborných seminářů. Oceněna bude nejlepší novinka či inovace. Do této soutěže mohou své produkty přihlásit všichni vystavovatelé, kteří je uvedli na trh v loňském roce. Vrcholem doprovodného programu se stane 26. ročník fóra čerstvého ovoce a zeleniny.
Českou republiku budou na veletrhu zastupovat tři vystavovatelé – Čerozfrucht s.r.o., VVISS a JUTA, a. s.
Další informace či vstupenky na veletrh je možné získat na oficiálním zastoupení veletržní společnosti Messe Berlin na Česko-německé obchodní a průmyslové komoře na adrese www.dtihk.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *