2. prosince bude otevřeno mimořádné „povodňové“ kolo přijímání žádostí o podporu z Programu SAPARD

Ministerstvo zemědělství, Agentura SAPARD upozorňuje na blížící se termín zahájení podávání žádostí o podporu z Programu SAPARD v rámci mimořádného "povodňového" kola. Žádosti se budou přijímat od 2. 12. do 13. 12. 2002 (do 12 hodin).

Všichni zájemci mohou předkládat své žádosti na pěti regionálních pracovištích Agentury SAPARD v Praze, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích a Brně.
V rámci tohoto mimořádného kola budou přijímány žádosti na opatření 1.1 – Investice do zemědělského majetku, 1.2 – Zlepšování zpracovávání a marketingu zemědělských produktů a produktů rybolovu, 1.3 – Zlepšování struktur pro kontrolu kvality, pro kvalitu potravin a ochranu spotřebitele, 2.1 – Obnova a rozvoj vesnic a venkovské infrastruktury, a 2.2 – Rozvoj a diverzifikace hospodářských činností zajišťující rozmanitost aktivit a alternativní zdroje příjmů.
Kontakty a podrobnosti k tomuto kolu příjímání žádostí naleznete v tiskové zprávě Ministerstva zemědělství ze dne 7. listopadu 2002, na internetových stránkách Ministerstva zemědělství, www.mze.cz/sapard a Ministerstva pro místní rozvoj, www.mmr.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *